Kas uzvarēja Super Bowl 2020? Rezultāts, galīgais rezultāts, MVP, puslaika šovs, svarīgākie notikumi

Kādu Filmu Redzēt?

Vēl viena dramatiska Super Bowl notika svētdienas vakarā ar aizraujošu atgriešanos, jauna superzvaigzne augšupējā stāvoklī un piedzima galīgā 2020. gada mēma.

Reklāma

RadioTimes.com bez jebkādas papildu darbības sniedz jums visu, kas jums jāzina par Super Bowl, pilnu apkopojumu.

Kas uzvarēja Super Bowl?

Kanzassitijas 'Chiefs' ar 31: 20 uzvarēja 'Super Bowl' pār Sanfrancisko '49ers'.

Chiefs bija piekāpušies 20-10, bet pēdējā ceturtdaļā trieca pretī trīs piezemējumiem, lai noslēgtu darījumu.

Kas uzvarēja Super Bowl MVP?

Patriks Mahomess tika nosaukts par Super Bowl MVP, ņemot vērā viņa lomu spēles kulminācijā.

24 gadus vecā uzlecošā zvaigzne lielāko spēles daļu nebija spējusi trāpīt pareizajās piezīmēs ar divām pārtvertām bumbām, kas personīgajā līmenī noslēdza slikto pirmo puslaiku.

Bet, tāpat kā visi lieliski spēlētāji, Mahomess nepameta.

Jaunais lielgabals raidīja vairākus postošus metienus Chiefs, kā rezultātā tika izdarīti divi piezemējumi, kad pulkstenī bija atlikušas tikai minūtes.

Kas veica Super Bowl puslaika šovu

Šakira un Dženifera Lopesa uzstājās puslaika šovā Super Bowl.

Par lielu prieku Maiami pūlim duets izlaida savu labāko hitu, tostarp ‘Hips Don’t Lie’ un ‘On The Floor’, kopumu.

Tas nebūtu Super Bowl bez ikoniska vīrusu brīža. Iepazīstinām ar Šakiras memēm ...

Skatieties Super Bowl svarīgākos TV

Fani var noskaņoties, lai šonedēļ NFL bez maksas skatītos Super Bowl izcilākos notikumus BBC divi no pulksten 23:15.