Porto pret Liverpool: Kā skatīties Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēli no TV un tiešraidē

Kādu Filmu Redzēt?

Liverpūle dodas pretī Porto, cerot, ka tā varēs gumijot savu vietu Čempionu līgas pusfinālā.

Reklāma

Nabijs Keita guva tikai savus otros vārtus kopš pievienošanās “Reds” komandai, pirms Roberto Firmino pirmajā spēlē Anfield apsteidza uzvaru ar 2: 0.

Estadio do Dragao šūposies, bet premjerlīgas milži cerēs apklusināt pūli, dodoties uz nākamo kārtu.

turpiniet redzēt 333
  • Čempionu līgas spēles un TV pārraide: kā katru spēli skatīties TIEŠRAIDĒ
  • Čempionu līgas fināls 2019: kad ir lielā spēle? Kā skatīties TV un tiešsaistē

Fani visā pasaulē izmisīgi vēlas noskaņoties uz otro posmu, bet kā var noskatīties lielo spēli?

RadioTimes.com ir apkopojis visu, kas jums jāzina par to, kā skatīties Porto pret Liverpool spēli televīzijā un tiešsaistē.

Cikos ir Porto - Liverpool spēle?

Porto pret Liverpool sāksies plkst 20:00 ieslēgts Trešdiena, 2019. gada 17. aprīlis .

Kā skatīties un tiešraidē straumēt Porto pret Liverpūli

Spēle tiks rādīta tiešraidē BT Sport . Konkrētais kanāla numurs drīz tiks apstiprināts.

kas ir oksimorona piemēri

Ir vairāki veidi, kā iegūt BT Sport. Ja jūs jau esat BT platjoslas klients, varat to pievienot esošajam līgumam par papildu maksu £ 6.00 mēnesī . Jaunajiem klientiem platjoslas un BT TV paketes sākas ar £ 35.99 mēnesī .

Ja jums nav vai vēlaties BT platjoslas, varat pievienot BT Sport esošajiem platjoslas vai TV pakalpojumiem, tostarp Debesis , TalkTalk un Jaunava .

Kurš uzvarēs? RadioTimes.com saka ...

Tā bija gandrīz perfekta nakts Jirgena Klopa vīriem Anfieldā, kas nozīmē, ka viņi var doties uz Portugāli, zinot, ka vārti viesos gandrīz noteikti iznīcinās neizšķirtu.

Nevajadzētu par zemu novērtēt Porto, taču viņi vienkārši nevar atļauties sēdēt un ļaut Liverpūlei diktēt spēli.

Tomēr, ņemot vērā vajadzīgo vēlmi atrast tīklu, Porto atvērs sevi ... un sarkanie neizrādīs žēlastību.

Prognoze: Porto 1-2 Liverpool