Kā skatīties Apvienotās Karalistes snūkera čempionātu 2021: TV kanālu un tiešraidi

Kādu Filmu Redzēt?

Šis konkurss tagad ir slēgts

Apvienotās Karalistes snūkera čempionāts ir sasniedzis ceturtdaļfināla posmu, un gaidāma petardes kāršu cīņa starp Roniju O’Salivanu un Kīrenu Vilsonu.

Reklāma

Mača uzvarētājam neizbēgami tiks likts uzvaras visā turnīrā, ņemot vērā agrīno augsta līmeņa izstāšanos Apvienotās Karalistes čempionāta laikā.

O’Salivans un Vilsons ir vienīgie divi atlikušie spēlētāji no 13 labākajām izsētajām vietām. Pašreizējais čempions Nīls Robertsons, pasaules čempions Marks Selbijs un nesenais bijušais pasaules ranga pirmais numurs Džads Tramps ir krituši.

Turnīrs nav bijis arī bez strīdiem, jo ​​Šons Mērfijs uzspridzināja amatieru spēlētāju iekļaušanu turnīrā pēc tam, kad viņu pirmajā kārtā izslēdza nepilna laika spēlētājs Si Dzjahui.

Pēc mača viņš BBC Radio 5 Live sacīja:Jūtos ļoti smagi darīts, jo esmu zaudējis kādam, kuram pat nevajadzētu atrasties ēkā.

Pašreizējais čempions Nīls Robertsons juta līdzi Mērfija komentāriem, pirms arī viņu no turnīra izmeta amatieru spēlētājs Džons Astlijs.

Bijušais pasaules čempions Marks Viljamss aizmiga savā krēslā sadursmes laikā ar Entoniju Hamiltonu, lai pagarinātu dīvainu un brīnišķīgu nedēļu snūkera pasaulē!

sniedz jums visu, kas jums jāzina, lai izbaudītu turnīra skatīšanos, tostarp laiku un grafiku.

Kā skatīties Apvienotās Karalistes 2021. gada snūkera čempionātu televīzijā un tiešraidē

Apvienotās Karalistes snūkera čempionāta atspoguļojums ir viegli pieejams visās Eurosport platformās, un drīzumā būs pieejams BBC pārklājums.

Daudzu Sky Sports klientu komplektā jau būs iekļauts Eurosport.

Klienti, kas nav Sky Sports, var reģistrēties tikai no 4,99 GBP mēnesī vai 39,99 GBP uz visu gadu.

Jūs varat abonēt Eurosport spēlētājs neatkarīgi vai pievienojiet to savam Amazon Prime abonementam. Varat pat reģistrēties bezmaksas izmēģinājuma versijām gan Eurosport, gan Amazon Prime, lai nedēļu varētu baudīt to pārklājumu, nemaksājot.

No otrās kārtas un turpmāk (27. novembrī) spēles tiks rādītas arī tiešraidē BBC platformās, tostarp BBC Two, iPlayer un Red Button.

Fināls: Svētdien, 5. decembrī

Lai pārvaldītu savas e-pasta preferences, noklikšķiniet šeit.

wendigo reālā dzīve

Kad notiks Apvienotās Karalistes 2021. gada snūkera čempionāts?

Apvienotās Karalistes 2021. gada snūkera čempionāts sākās Otrdiena, 23.11.2021 .

Konkurss ilgs gandrīz divas nedēļas, un tā kulminācija būs finālā Svētdiena, 2021. gada 5. decembris .

Lai iegūtu jaunākās ziņas un ekspertu padomus par šī gada labāko piedāvājumu iegūšanu, skatiet mūsu 2021. gada Melnās piektdienas un Kiberpirmdienas 2021 ceļvežus.

Apvienotās Karalistes 2021. gada snūkera čempionāta naudas balvas

Apvienotās Karalistes snūkera čempionātā tiek piedāvāts liels naudas balvu fonds. Šeit ir viss zemākais rādītājs, tostarp bonusi par augstākā pārtraukuma sasniegšanu:

Uzvarētājs:£ 200 000 Otrās vietas ieguvējs:80 000 £ Pusfināli:40 000 £ Ceturtdaļfināls:24 500 £ Pēdējie 16:£ 17 000 Pēdējie 32:£ 12 000 Pēdējie 64:6500 £ Augstākais pārtraukums:£ 15 000 KOPĀ:£ 1 009 000

Kurš uzvarēja Lielbritānijas snūkera čempionātā 2020. gadā?

Nīls Robertsons triumfēja 2020. gadā pēc tam, kad saspringtā finālā uzveica pasaules ranga pirmo vietu Džadu Trampu.

Austrālietis ieņēma izšķirošo freimu, lai uzvarētu ar 10:9 pret savu cienījamo pretinieku pēc tam, kad Tramps atteicās no lieliskas iespējas pretendēt uz titulu.

Pēdējā freimā Trampam neizdevās pabeigt vieglu rozā krāsu, lai iegūtu titulu, atlika tikai rozā un melnā krāsa. Viņa garām pavērās durvis Robertsonam, lai izcīnītu uzvaru.