Kā iegūt pēdējā brīža biļetes uz Anglijas un Vācijas sieviešu Euro 2022 finālu

Kādu Filmu Redzēt?

Lionesses savā ceturtdaļfinālā pret Zviedriju aizvadīja ļoti iespaidīgu uzvaru ar 4:0 un izcīnīja vietu finālā. Tagad, kad gaidāms milzīgs fināls pret Vāciju, mūsu pilnīgais ceļvedis jums pastāstīs, kā iegūt biļetes un skatīties Anglijas sievietes tiešraidē, kad viņas mēģina veidot vēsturi.

Zviedrija bija turnīra augstākā ranga komanda, taču nespēja maz ko darīt, lai apturētu Anglijas brīvo uzbrukumu, kad komandas tikās Bramall Lane, Sheffield United mājvietā. 34. minūtes sākumā Beta Mīda guva vārtus, un Anglija puslaikā panāca 1:0. Otrajā puslaikā 'Lonesses' dominēja spēlē, un 48. minūtē Lūsija Bronza ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Otrajā puslaikā uz maiņu izgāja Alesija Ruso un sagrāva zviedriem vēl lielāku nelaimi, uzsitot mājās slidenu aizmuguri starp vārtsarga kājām, pirms Frens Kērbijs guva ceturtos un pēdējos vārtus, eleganti apspēlējot grūtībās nonākušo vārtsargu Hedvigu Lindālu, kuram bija nakts, lai aizmirstos starp nūjām.

Savukārt Anglijas izlases vārtos spīdēja Mērija Earpsa un izdarīja dažus iespaidīgus atvairītus. Jāatzīmē, ka viņa vairākas reizes noliedza Stina Blackstenius no Arsenāla. Otrā puslaika sākumā viņa piespieda Blackstenius mēģinājumu pāri latiņai no tuvas distances, uzkrītošā atlētiskā atvairījumā.

Iegādājieties Anglijas sieviešu Euro 2022 fināla biļetes vietnē livefootballtickets.com

Ir pagājuši 13 gadi, kopš Lionesses parādījās nozīmīgā starptautiskā finālā, taču tagad, pateicoties izcilajam sniegumam un brīnišķīgajam uzbrukumu demonstrējumam, Anglijas sievietēm ir sava iespēja. Ja vēlaties būt tur, lai redzētu, kā Anglijas sievietes mēģina ieiet vēsturē, izlasiet mūsu padomus par Anglijas un Vācijas biļešu iegādi sieviešu Euro 2022 finālā.

Vai vēlaties skatīties vairāk futbola tiešraides? Lūk kā iegūt Premjerlīgas 2022/23 biļetes pirms sezonas sākuma.

Kas spēlē UEFA sieviešu Euro 2022 finālā?

Vācija pret Franciju caur Getty

Getty

Protams, Anglija savā ceturtdaļfinālā pārspēja Spāniju, bet tagad pusfinālā – Zviedriju, nodrošinot vietu turnīra izšķirošajā spēlē. Bet ar ko viņi saskarsies?

Vācija pagājušajā naktī uzvarēja Franciju, pateicoties diviem Aleksandras Popas vārtiem, izcīnot uzvaru ar 2:1 pret augsti novērtēto Francijas komandu labā formā.

Tagad Anglija pret Vāciju ir paredzēta šo svētdien, un starp abām komandām ir daudz sporta vēstures, lai nodrošinātu apetīti aizraujošu turnīra pēdējo spēli.

Kad un kur ir UEFA sieviešu Euro 2022 fināls?

Fināls notiks Anglijas starptautiskā futbola mājvietā Vemblija stadionā. Nav šaubu, ka tas Anglijai dos zināmu mājas priekšrocību līmeni, un stadions noteikti būs labi apmeklēts, vokāls un atmosfērisks. Ja vēlaties būt daļa no šīs atmosfēras, izlasiet mūsu padomus par biļešu iegādi.

Fināls notiks svētdien, 31. jūlijā, un sākums paredzēts pulksten 17.00.

Stadionā ir 90 000 sēdvietu, un paredzams, ka apmeklētība pārsniegs iepriekšējo sieviešu Eirospēļu rekordu, kas turnīra atklāšanas spēlē pret Austriju bija 68 871.

Kā iegūt Anglijas un Vācijas biļetes uz sieviešu Euro 2022 finālu

Pašlaik Vemblija stadiona oficiālajā vietnē standarta biļetes ir norādītas kā “izpārdotas”, un ir pieejamas tikai viesmīlības biļetes. Tomēr nekrītiet panikā, mēs esam atraduši dažas vietnes, kurās joprojām ir iespēja iegādāties biļetes un iekļūt finālā.

Jūs joprojām varat iegādāties biļetes vietnē livefootballtickets.com, taču cenas ir nedaudz paaugstinātas, šķiet, ka tas ir tāpēc, ka šīs ir tālākpārdošanas biļetes. Rakstīšanas laikā biļetes sākas no £169, kas, mūsuprāt, ir diezgan dārgi. Tomēr ir grūti nodrošināt pēdējā brīža biļetes uz lielo finālu, it īpaši, ja oficiālos kanālos pārdotās biļetes jau ir izpārdotas.

Šajā gadījumā biļetes tālākpārdošana ir laba izvēle, taču vienmēr ir labi, ja tās pērkat, esiet piesardzīgi. Vienmēr atmaksājas izpētīt jebkuru mazumtirgotāju, kas piedāvā tālākpārdošanas biļetes. Šajā gadījumā vietnei ir 4,5 zvaigžņu Trustpilot vērtējums, kas piedāvā nelielu sirdsmieru. Tomēr mēs iesakām vienmēr veikt izpēti un pārbaudīt vietni pirms pirkšanas.