Brazīlija pret Beļģijas Pasaules kausu 2018. gadā: kad ceturtdaļfināla spēles tiek rādītas TV tiešraidē?

Kādu Filmu Redzēt?

Brazīlijas un Beļģijas ceturtdaļfināla neizšķirts ir futbola līdzjutēju siekalojums. Abas komandas ir svētītas ar virkni talantu, un abām ir papildu stimuls progresēt - it kā tas būtu vajadzīgs.

Reklāma

Beļģija kopš 1986. gada Pasaules kausa izcīņā nav tikusi pāri šim punktam, savukārt Brazīlija joprojām uzskata, ka 2014. gada pusfinālā viņiem jāizpērk šis 7-1 metiens Vācijas rokās.

Tad kad mačs ir TV? Un kurā kanālā? Lasiet tālāk par laiku, datumu, atrašanās vietu un citu informāciju ...

Kā komandas iekļuva ceturtdaļfinālā?

Brazīlija

Brazīlija ir bijis pretstats visam, ko esam sagaidījuši no nācijas, kas sambu atveda uz futbolu. Viņu futbols ir bijis pragmatisks, nevis satverošs, taču, ērti izstaigājot savu grupu, viņi ir parādījuši nedaudz vairāk panache. Pēc tam, kad esat pieveikis Meksiku, īsti nepiespiežot sevi, ir biedējoši domāt, kas varētu notikt, ja Brazīlijai izdosies beidzot noklikšķināt.

Beļģija

Beļģija pārspēja Angliju spēlē, kurā, šķiet, ne viens, ne otrs nevēlējās uzvarēt, ieņemot līderpozīcijas grupā un nodrošinot viņiem grūtākus armatūru. Bija paredzēts, ka viņi pēdējos 16 mačos izbraucīs garām Japānai, bet otrajā puslaikā atradās 2: 0, pirms iespaidīgu atgriešanos vainagoja Nacera Čadli atstātie brīnišķīgie komandas vārti, panākot 3-2. 94. minūte.

gta vice city ps4 krāpšanās

Spēlētāji, kurus skatīties

Pirms turnīra atbilde būtu ērti bijusi Neimārs. Bet, ņemot vērā, ka sezonu saīsinājis savainojums, viņš, šķiet, joprojām ir sarūsējis (izņemot gadījumus, kad runa ir par viņa teātra niršanas prasmēm). Viņa prombūtnes laikā patiešām spīdēja Liverpūles pussargs Filips Kutinju, radot iespējas daudz un pat gūstot vienu no viņa preču zīmes tālmetieniem pret Šveici.

Reklāma

Beļģijai ir grūti skatīties tālāk par Edenu Hazardu. Kapteiņa hipnotizējošais driblings, nevainotais pirmais pieskāriens un piespēles ir padarījuši viņu par vienu no turnīra spēlētājiem līdz šim. Par nelaimi Brazīlijai, Beļģijai ir arī nozīmīgi Lukaku un Mertensa talanti, lai atbalstītu Chelsea vīrieti. Un, ja tas neizdodas? Nu, viņi var pielīmēt Fellaini priekšā un cerēt, ka kaut kas atlec no viņa būtiskās galvas.